Dezenfeksiyon Yedek

İZMİR DEZENFEKSİYON

Cansız yüzeylerdeki hastalık yapma durumu olan bakteri, virüs, parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemine dezenfeksiyon denir. Yaşam alanlarını mikroorganizmalardan tamamen arındırmak için kullanacağımız yöntemlerin en başında dezenfeksiyon gelir. Çünkü bazı mikrop ve virüsler genel temizlikte kullanılan malzemelere karşı dirençlidir.

Yaşadığımız ortamları kullandığımız temizlik malzemeleriyle ne kadar temiz tutmaya çalışsak da kullandığımız ürünlerle her mikrobu etkisiz hale getirmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda Paksil Temizlik olarak İzmir dezenfeksiyon hizmetimizle sizlere yardımcı olabiliriz.

 
Yapacağımız genel temizlik çoğu zaman işe yarasa da hastalık gibi bazı durumlarda yaşam alanlarını dezenfekte etmek daha doğru bir tercih olacaktır. Dezenfeksiyon yapıldığında hastalık oluşturan mikroorganizmalar yok edilir.

Kişiler özellikle hastaneden yakınların dönüşünden hemen önce evlerini dezenfekte etmelidir. Aynı zamanda hassas ve alerjik kişilerin de yaşadığı ortamı sürekli dezenfekte etmeye ihtiyacı vardır. Bu kişilerin yaşam alanları sık sık temizlenmeli ve çeşitli dezenfeksiyon malzemeleriyle dezenfekte edilmelidir. Çeşitli nedenlerden dolayı yapılan ilaçlamalardan sonra da dezenfeksiyon işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Yaşam alanlarında bulunan haşerelerin yok edilmesi için kullanılan kimyasal maddelerin ortamdan kaldırılması için de dezenfeksiyon işlemi yapılmalıdır. Bu anlamda profesyonel yardım alınması her zaman daha sağlıklı olacaktır.

İletişim

Kullandığımız İlaçlar

WhatsApp Image 2020-03-17 at 11.00.25
Krafhell

Schutz 110

WhatsApp Image 2020-03-17 at 11.00.25 (1)
Ecolab

P3 Manodes

WhatsApp Image 2020-03-17 at 11.00.25 (2)
Worldchem

Sterhand 100

verdex
Verdex

Des Fqc 09

Call Now Button