Dış Cephe Cam Temizliği

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği belirli aralıklarda yapılmalıdır. Paksil olarak bu konuda uzmanlaşmış kadromuz ile gerekli tedbirleri alarak binaların dış cephelerinde oluşan kirler temizlenir ve güzel bir görünüm kazandırılır

Dış cephe cam temizliği belirli aralıklarda yapılmalıdır. Paksil olarak bu konuda uzmanlaşmış kadromuz ile gerekli tedbirleri alarak binaların dış cephelerinde oluşan kirler temizlenir ve güzel bir görünüm kazandırılır. Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir. Ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Dış Cephe Temizlik

Paxil Temizlik olarak bizim müşterilerimize önerimiz;
Firmanızın cephesini, bulunduğu yere göre en az yılda bir kez olmak kaidesi ile, uzman işin ehli firmalara yaptırmanızdır.
Kirler cepheye yerleşmeden yapıldığı takdirde çok vakit harcamadan uygun ekip, ekipman ve temizlik solüsyonları ile müdahale ederek kısa süre içerisinde temizliği yapmaktayız.
Bu kısa sürede yapılan dış cephe temizliği müşterilerimizin, aynı hizmeti daha uygun fiyata almasını sağlar.
Böylelikle dış cepheleriniz yıl boyu temiz ve ilk günkü görünümünü koruyarak uzun yıllarca kullanılacaktır.

Dış Cephe Temizliği
Profesyonel dış cephe temizliği firması olarak İzmir ve ilçelerinde verdiğimiz detaylı temizlik hizmetinden faydalanmak için bizimle irtibata geçerek profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Orta yükseklikte konutlar,
Yüksek katlı konutlar,
Villalar,
Gökdelenler,
Rezidanslar,
İş merkezleri,
Alışveriş merkezleri,
Endüstriyel tesisler,
Oteller,
Kamu binaları,
Hastaneler,
Camiler,
Spor kompleksleri

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN