Hazır Çim ve Peyzaj Uygulama

HAZIR ÇİM VE PEYZAJ UYGULAMA

Yaptığımız çalışmalarla İzmir'de peyzaj ve hazır çim sektörünün öncü şirketlerinden biriyiz. Bitki standartlarını yükselterek projelerinize yeşil alanlar kazandırılması için nitelikli bitkilerin teminine ve peyzaj uygulamaları için hizmetinizdeyiz. Yeni projelerinizde ve peyzaj düzenlemelerinizde en uygun fiyat ve profesyonel ekibimiz sizleri bekliyor.

İzmir Bahçe bakımında uzman ekibimizin desteği için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Bahçelerin bakımında tecrübeli ekibimiz sizlere aradığınız güvenilir hizmeti sunuyor. İlaç bakımından doğal gübrelemeye, budamadan bitki ekimine kadar olan bütün bakım süreciniz uzmanlarımız tarafından doğru şekilde yapılabilir.

Bahçe toprağı havalandırma, yabani bitkilerin bahçeden temizlenmesi, bahçe düzeni ve yapılan peyzaj çalışmaları için Paxil sizlere bahçe bakımı ve hazır çim hizmeti vermektedir. Yıllardır İzmir'de hizmet veren firmamız tecrübesi ile hastaneden parklara kadar tüm sektörlerde Peyzaj ve Hazır Çim Hizmeti vermektedir.

Rulo halindeki hazır çim, bahçenize çok kolay bir şekilde, evinizdeki halı gibi serilebilir. Size sadece ihtiyacınıza uygun çeşitleri seçmek kalır.

Üretimi yapılan çimin, tohum çeşidi üretim, nakliye, uygulama, uygulama öncesi ve sonrası yapılan ve yapılması gereken konular hususunda her türlü hazır çim bilgisi verilir.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN