Mermer Bakımı

MERMER BAKIMI

Mermerleriniz cilalandıktan sonraki temizliği sıradan ürün ve ağartıcılar ile değil, koruyucu ürünler ile yapan firmamız mermer bakımında sizlere sınırsız hizmet vermektedir.

Mermerleriniz cilalandıktan sonraki temizliği sıradan ürün ve ağartıcılar ile değil, koruyucu ürünler ile yapan firmamız mermer bakımında sizlere sınırsız hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %100 ithal henkel ecolab, diversey lever, taski ve jonson ürünlerini kullanmaktayız. M2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. Cila olarak 3 çeşit cila vardır nano teknoloji ile üretilen 4 aşamalı ped, kristalize cila ve expert cila kulanılmaktadır. Nano ped cila makine ve sulu bir sistem ile uygulanmakta olup en dayanıklı olanıdır. Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermer, çini ve paledyen zeminlere uygulanır. Expert cila daha yumuşak marley, muşamba veya parke gibi zeminlere uygulanır.

(Not: Ücretsiz demo için lütfen firmamızdan randevu isteyiniz...)

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN